O nás

Kľúčové kontakty

O nás

Studentlandia spraví všetko preto, aby študenti našli všetko, čo potrebujú pod jednou strechou a firmy mali možnosť osloviť a získať si čo najviac šikovných študentov a mladých ľudí. 

Hlavnou myšlienou webu je prepojenie študentov s firmami a biznis svetom v Česko-Slovenskom meradle.

 

Komu je Studentlandia určená

Sociálna sieť Studentlandia je určená predovšetkým študentom (cieľová kupina 17 až 30 rokov), ale aj všetkým ľuďom, ktorí sa chystajú študovať, študujú alebo už doštudovali, no stále sa potrebujú vzdelávať. Podľa nášho názoru sa učíme vlastne celý život :-)...

Stránka ponúka moderný a efektívny spôsob ako udržiavať kontakt so súčasnými, minulými a možno aj budúcimi spolužiakmi, praxou a biznis svetom zároveň. Studentlandia bude vždy pomáhať študentom a bude vždy zameraná na ľudí ktorí chcú byť lepšími, múdrejšími a chcú v živote niečo dokázať. Veríme a spravíme všetko preto, aby sme boli týmto ľuďom nápomocní.

Druhou cieľovou skupinou sú firmy ponúkajúce tovary a služby prevažne študentom. Firmy hľadajúce inteligentných a cieľavedomých zamestnancov, firmy hľadajúce mladé talenty a firmy hľadajúce nové možnosti investovania. 

 

Čo Studentlandia ponúka

Študentom ponúkame jedinečnú možnosť prezentácie samých seba, svojho talentu, názorov a nápadov. Ponúkame im možnosť zdieľať ich vedomosti a navzájom si pomáhať počas náročného obdobia štúdia. Sociálna sieť Studentlandia poskytne študentom významný zdroj informácií, dopomôže k nadväzovaniu nových osobných a obchodných kontaktov a svojim obsahom výrazne uľahčí študentský život. 

10 NAJ pod jednou strechou

1. Pracovné ponuky pre študentov

2. Ubytovanie pre študentov

3. Zľavy pre študentov

4. Trhovisko pre študentov

5. Udalosti a voľnočasové aktivity pre študentov

6. Priestor na prezentáciu nápadov a start-up projektov

7. Študijné materiály

8. Zoznamovanie a nové kontakty

9. Priame prepojenie na firmy ktoré majú študentom čo ponúknuť

10. Študentské média (televízie, rádia, noviny)

 

Prepájame biznis a študentov.

Firmám poskytujeme ideálny priestor pre oslovenie študentov. Či už ponúkajú tovary alebo služby určené pre študentov, hľadajú brigádnika, pracovnú silu alebo chcú investovať do nápadov a startupov študentov, Studentlandia je to správne miesto.

Študentom ponúkame všetky produkty, tovary a služby ponúkané firmami pre študentov pod jednou strechou. Zároveň môžu nadväzovať nové obchodné kontakty  získavať prax a skúsenosti, získavať investorov pre svoje nápady a prepájať  štúdium s praxou. Studenlandia bude sústreďovať hlavne firmy ktoré sú zamerané primárne na študentov a ktoré im majú čo ponúknuť. 

Českým firmám poskytne Studentlandia možnosť oslovovať aj slovenských študentov a Slovenským firmám študentov v Čechách. 

 

Spájame Slovenských a Českých študentov

Spájame naše dva bratské národy Čechov a Slovákov. Myslíme si, že touto cestou získajú navzájom lepší prehľad o možnostiach štúdia, ponúkaných produktoch a službách  v našich dvoch štátoch a budú vedieť lepšie posúdiť kvalitu štúdia ponúkanú jednotlivými vzdelávacími inštitúciami. Získajú možnosť zdieľania ich vedomostí a skúseností v rámci jednej platformy, čo umožní ich rýchlejšiu orientáciu a výber. Získajú možnosť kvalitne porovnávať a následne aj rozhodovať sa.